1 / 2Villager
Cepilnik vertikalni VLS 8T 55 Villager
SKU: S220266
5.0/5 (1 ocen)
649,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavitev dolžine debla Ročaj za vleko Ravno rezilo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni cepilniki |
| Premer debla | 7 - 40 cm |
| Sila cepljenja | 8 t |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 3000 W |
| Tip elektromotorja | Enofazni elektromotor |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Zmogljivost cepljenja | 55 cm |
| Vrsta noža- cepilniki | Raven |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 112 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 6 l |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2800 rpm |
Opis izdelka
Nastavitev dolžine debla Ročaj za vleko Ravno rezilo



