
Villager
Cepilnik vertikalni LSP 16T Villager
SKU: S220267
5.0/5 (1 ocen)
1799,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Dvigalo za debla Ročaj za vleko Ravno rezilo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni cepilniki |
| Premer debla | 8 - 30 cm |
| Sila cepljenja | 16 t |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 4500 W |
| Tip elektromotorja | Trosmerni elektromotor |
| Priključna napetost | 400 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Zmogljivost cepljenja | 110 cm |
| Vrsta noža- cepilniki | Raven, križni |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 257.8 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 18 l |
| Hitrost rezila (navzgor/navzdol) | 14.2 cm/s / 6.4 cm/s |
Opis izdelka
Dvigalo za debla Ročaj za vleko Ravno rezilo



