1 / 4Villager
Cepilnik Horizontalni HLS 44 T Villager
SKU: S225647
5.0/5 (1 ocen)
299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Ravno rezilo Križno rezilo (opcijsko) Stojalo (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni cepilniki |
| Premer debla | 5 - 25 cm |
| Sila cepljenja | 4 t |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1500 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Zmogljivost cepljenja | 13 - 37 cm |
| Vrsta noža- cepilniki | Raven, križni |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 47.6 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 3.5 l |
Opis izdelka
Ravno rezilo Križno rezilo (opcijsko) Stojalo (opcijsko)



