
Villager
Cepilnik vertikalni LSP 12T Villager
SKU: S219711
5.0/5 (1 ocen)
1199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Dvigalo za debla Ročaj za vleko Ravno rezilo Križno rezilo (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni cepilniki |
| Premer debla | 10 - 30 cm |
| Sila cepljenja | 12 t |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 3300 W |
| Tip elektromotorja | Trosmerni elektromotor |
| Priključna napetost | 400 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Zmogljivost cepljenja | 104 cm |
| Vrsta noža- cepilniki | Raven, križni |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 178 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 7 l |
| Hitrost rezila (navzgor/navzdol) | 23.2 cm/s / 5.2 cm/s |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2800 rpm |
Opis izdelka
Dvigalo za debla Ročaj za vleko Ravno rezilo Križno rezilo (opcijsko)



