1 / 2Villager
Žaga električna verižna VET 2035 V Villager
SKU: S224478
5.0/5 (1 ocen)
89,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Električna zavora Prozoren rezervoar za olje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne verižne žage |
| Model meča | Villager; 35 cm; 3/8; 1.3 mm |
| Model verige | 3/8; 1.3 mm |
| Dolžina meča | 35 cm |
| Hitrost verige | 13.1 m/s |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 2000 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Število zob verige | 26 zob |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.88 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 220 ml |
Opis izdelka
Električna zavora Prozoren rezervoar za olje



