1 / 3Villager
Žaga električna teleskopska VEPS 915 Villager
SKU: S219705
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Žaga je opremljena s sistemom za hitro napenjanje in avtomatskim podmazovanjem verige, kar pripomore k daljši življenjski dobi orodja. Z enostavno uporabo, nizko težo in udobnim oprijemom je Villager VEPS 915 idealna izbira za vrtnarje in lastnike zemljišč, ki iščejo priročno in varno orodje za obre
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne verižne žage |
| Model meča | Oregon 20 cm; 3/8; 0.5 mm |
| Model verige | Oregon; 3/8; 0.5 mm |
| Dolžina meča | 24 cm |
| Hitrost verige | 11 m/s |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 750 W |
| Dolžina nastavka | 190-285 cm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Število zob verige | 6 zob |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.42 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 60 ml |
Opis izdelka
Žaga je opremljena s sistemom za hitro napenjanje in avtomatskim podmazovanjem verige, kar pripomore k daljši življenjski dobi orodja. Z enostavno uporabo, nizko težo in udobnim oprijemom je Villager VEPS 915 idealna izbira za vrtnarje in lastnike zemljišč, ki iščejo priročno in varno orodje za obrezovanje na višini.



