1 / 2Agm
Žaga električna verižna AGM AET 1821
SKU: S221358
5.0/5 (1 ocen)
79,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Močna in kompaktna konstrukcija – zagotavlja visok učinek rezanja ter odlično vodljivost na dvorišču in okoli hiše. - Ergonomska ročaja z varnostnim gumbom – preprečujeta nenamerni vklop orodja in zagotavljata varen, stabilen oprijem. - Zaščita pred povratnim udarcem s sprednjim ščitnikom za roko
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne verižne žage |
| Model meča | AGM 35 cm, 3/8, 1.3 mm |
| Model verige | 3/8; 1.3 mm |
| Dolžina meča | 355 mm |
| Hitrost verige | 14 m/s |
| Olje za verige | Motorno olje SAE #10W-30 |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 1800 W |
| Število zob verige | 52 |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.13 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 120 ml |
Opis izdelka
- Močna in kompaktna konstrukcija – zagotavlja visok učinek rezanja ter odlično vodljivost na dvorišču in okoli hiše. - Ergonomska ročaja z varnostnim gumbom – preprečujeta nenamerni vklop orodja in zagotavljata varen, stabilen oprijem. - Zaščita pred povratnim udarcem s sprednjim ščitnikom za roko – zmanjšuje tveganje za poškodbe pri delu v zahtevnejših pogojih rezanja. - Zunanja nastavitev napetosti verige – omogoča hitro zategovanje verige brez zahtevnih posegov in razstavljanja. - Samodejno



