1 / 12Villager
VRTALNIK-VIJAČNIK UDARNI FUSE VLP 5121 2BCB 085766
SKU: S227659
5.0/5 (1 ocen)
179,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1,5 Ah – 20 min 2 Ah – 30 min 3 Ah – 45 min 4 Ah – 60 min 6 Ah – 90 min Priporočene vrste baterij: 2 Ah, 3 Ah, 4 Ah Vsebina: Vrtalnik VLP 5121 2 × baterija 2 Ah Polnilnik 2,4 A Plastični kovček
Tehnične lastnosti
| Navor | 60 Nm |
| Vpetje | 13 mm |
| Kategorija | Fuse vrtalniki/vijačniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število hitrosti | 2 |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 23.42 kg |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2 Ah |
Opis izdelka
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1,5 Ah – 20 min 2 Ah – 30 min 3 Ah – 45 min 4 Ah – 60 min 6 Ah – 90 min Priporočene vrste baterij: 2 Ah, 3 Ah, 4 Ah Vsebina: Vrtalnik VLP 5121 2 × baterija 2 Ah Polnilnik 2,4 A Plastični kovček


