1 / 10Villager
Vrtalnik-vijačnik udarni Fuse VLP 5120 Villager
SKU: S220603
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.
Tehnične lastnosti
| Navor | 60 Nm |
| Vpetje | Vpetje: 0.8 - 13 mm |
| Kategorija | Fuse vrtalniki/vijačniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Št. udarcev | 0 - 25600 ipm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski (brezkrtačni) |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.88 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 500 rpm / 0 - 1800 rpm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.


