Villager
Vrtalnik-vijačnik udarni FUSE VLP 8220
SKU: S351621
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1.5Ah - 15 min 2Ah - 20 min 3Ah - 30 min 4Ah - 40 min 6Ah - 60 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah - 45 min; 2.4A/2Ah - 60 min; 2.4A/3Ah - 90 min; 2.4A/4Ah - 120 min; 2.4A/6Ah - 180 min 4.5A/1.5Ah - 45 min; 4.5A/2Ah - 55 min; 4.5A/3Ah - 55 min; 4.5A/4Ah - 65
Tehnične lastnosti
| Navor | 45 Nm |
| Vpetje | 13 mm |
| Kategorija | Fuse vrtalniki/vijačniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Št. udarcev | 0-8800 u/min / 0-35200 u/min |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število hitrosti | 2 |
| Priključna napetost | 18 V |
| Vpenjalna glava vrtanja | les, jeklo, beton - 65 mm, 13 mm, 16 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.75 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2200 rpm |
Opis izdelka
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1.5Ah - 15 min 2Ah - 20 min 3Ah - 30 min 4Ah - 40 min 6Ah - 60 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah - 45 min; 2.4A/2Ah - 60 min; 2.4A/3Ah - 90 min; 2.4A/4Ah - 120 min; 2.4A/6Ah - 180 min 4.5A/1.5Ah - 45 min; 4.5A/2Ah - 55 min; 4.5A/3Ah - 55 min; 4.5A/4Ah - 65 min; 4.5A/6Ah - 90 min 2x4.5A/1.5Ah - 45 min; 2x4.5A/2Ah - 55 min; 2x4.5A/3Ah - 55 min; 2x4.5A/4Ah - 65 min; 2x4.5A/6Ah - 90 min Priporočeni polnilniki: 2.4A, 4.5A, 2x4.5A Oprema: Orodje se dobavlj



