1 / 4Villager
Vrtalnik vibracijski VLN 260 Villager
SKU: S224473
5.0/5 (1 ocen)
39,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavljiv ročaj Omejevalnik globine
Tehnične lastnosti
| Vpetje | Vpetje: 0.8 - 13 mm |
| Kategorija | Vibracijski vrtalniki |
| Št. udarcev | 0 - 43200 ipm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1010 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Vpenjalna glava vrtanja | les, jeklo, beton - 35 mm, 13 mm, 16 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.74 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2700 rpm |
Opis izdelka
Nastavljiv ročaj Omejevalnik globine



