
Agm
Vrtalnik vibracijski AGM ID 513
SKU: S224510
5.0/5 (1 ocen)
24,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavljiv ročaj Omejevalnik globine
Tehnične lastnosti
| Vpetje | 13 mm |
| Kategorija | Vibracijski vrtalniki |
| Št. udarcev | 0 - 46400 min⁻¹ |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 500 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 260 V ~ 50 Hz |
| Vpenjalna glava vrtanja | jeklo, beton, les - 10 mm, 13 mm, 20 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.02 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2900 rpm |
Opis izdelka
Nastavljiv ročaj Omejevalnik globine



