1 / 5Villager
Vrtalnik vibracijski VLN 257 Villager
SKU: S221264
5.0/5 (1 ocen)
37,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Nastavljiv ročaj - Omejilnik globine
Tehnične lastnosti
| Vpetje | Vpetje: 0.8 - 13 mm |
| Kategorija | Vibracijski vrtalniki |
| Št. udarcev | 0 - 44800 ipm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 710 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Vpenjalna glava vrtanja | jeklo, beton, les - 10 mm, 13 mm, 25 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.22 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2800 rpm |
Opis izdelka
- Nastavljiv ročaj - Omejilnik globine



