1 / 15Villager
Vijačnik udarni Fuse VPL 8420 Villager
SKU: S224456
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.
Tehnične lastnosti
| Navor | 180 Nm |
| Vpetje | ¼" Hex |
| Kategorija | Fuse udarni vijačniki |
| Št. udarcev | 0 - 3800 ipm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.35 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2800 rpm |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.



