1 / 7Villager
VIJAČNIK UDARNI FUSE VLP 5820 088701 Villager
SKU: S351369
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1,5 Ah – 15 min 2 Ah – 20 min 3 Ah – 30 min 4 Ah – 40 min 6 Ah – 60 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2,4 A / 1,5 Ah – 45 min; 2,4 A / 2 Ah – 60 min; 2,4 A / 3 Ah – 90 min; 2,4 A / 4 Ah – 120 min; 2,4 A / 6 Ah – 180 min 4,5 A / 1,5 Ah – 45 min; 4,5 A / 2 Ah – 55 min; 4
Tehnične lastnosti
| Vpetje | ½" štirikotno |
| Kategorija | Fuse udarni vijačniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.8 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2800 rpm |
Opis izdelka
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1,5 Ah – 15 min 2 Ah – 20 min 3 Ah – 30 min 4 Ah – 40 min 6 Ah – 60 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2,4 A / 1,5 Ah – 45 min; 2,4 A / 2 Ah – 60 min; 2,4 A / 3 Ah – 90 min; 2,4 A / 4 Ah – 120 min; 2,4 A / 6 Ah – 180 min 4,5 A / 1,5 Ah – 45 min; 4,5 A / 2 Ah – 55 min; 4,5 A / 3 Ah – 55 min; 4,5 A / 4 Ah – 65 min; 4,5 A / 6 Ah – 90 min 2 × 4,5 A / 1,5 Ah – 45 min; 2 × 4,5 A / 2 Ah – 55 min; 2 × 4,5 A / 3 Ah – 55 min; 2 × 4,5 A / 4 Ah – 65 min; 2 × 4,5 A / 6 Ah – 90 m



