1 / 17Villager
Vijačnik udarni Fuse VLP 5320-2BSC Villager
SKU: S220301
5.0/5 (1 ocen)
179,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
VLP 5320 orodje 2 × Baterija 2Ah Polnilec 2.4A Kovček
Tehnične lastnosti
| Navor | 250 Nm |
| Vpetje | ½" štirikotno |
| Kategorija | Fuse udarni vijačniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Št. udarcev | 0 - 3300 ipm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski (brezkrtačni) |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.04 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2200 rpm |
Opis izdelka
VLP 5320 orodje 2 × Baterija 2Ah Polnilec 2.4A Kovček



