1 / 14Villager
Vrtalnik-vijačnik FUSE VLN 3320 Villager
SKU: S221805
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
Tehnične lastnosti
| Navor | 180 Nm |
| Vpetje | ½" štirikotno |
| Kategorija | Fuse udarni vijačniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Št. udarcev | 0 - 3600 ipm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.58 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2400 rpm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika



