1 / 7Villager
Kosilnica Easy Rider VTR 650 Villager
SKU: S219353
5.0/5 (1 ocen)
1499,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Zbiranje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske traktorske kosilnice |
| Tip motorja | Loncin LC1P70 |
| Moč motorja | 4.8 kW |
| Št. hitrosti | 4 naprej, 1 nazaj |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 35 - 75 mm (5 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 610 mm |
| Število obratov | 3000 rpm |
| Površina košnje | 4000 m² |
| Prostornina koša | 150 l |
| Prostornina motorja | 224 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 118 kg |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Ročni |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 250 mm / 325 mm |
Opis izdelka
Košnja Zbiranje



