1 / 3Villager
Kosilnica traktorska VT 845 Villager
SKU: S219646
5.0/5 (1 ocen)
2299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Mulčenje Zbiranje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske traktorske kosilnice |
| Tip motorja | Loncin LC1P85FA |
| Moč motorja | 7 kW |
| Št. hitrosti | 5 naprej, 1 nazaj |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 80 mm (7 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 840 mm |
| Število obratov | 3000 rpm |
| Površina košnje | 5000 m² |
| Prostornina koša | 240 l |
| Prostornina motorja | 352 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 180 kg |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Ročni |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 330 mm/ 457 mm |
Opis izdelka
Košnja Mulčenje Zbiranje



