1 / 2Agm
Škarje Za Obrezovanje AGM 7
SKU: S227675
5.0/5 (1 ocen)
9,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Izdelek Škarje Za Obrezovanje AGM 7 je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Jeklo, trikotna cev v mat črni barvi |
| Kategorija | Škarje za veje |
| Blagovna znamka | Agm |
| Material rezila | Jeklo 65 Mn |
| Material ročaja | Jeklo |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.53 kg |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 835 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 40 mm |
Opis izdelka
Izdelek Škarje Za Obrezovanje AGM 7 je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.



