-28%1 / 4Villager
Škarje za veje S. 67-92cm LS 109 Villager
SKU: S219635
5.0/5 (1 ocen)
17,99 €24,99 €Prihranite 7,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Škarje za obrezovanje in rezanje vej so škarje, ki se uporabljajo za rastline. So dovolj močni, da režejo trde veje dreves in grmovja, včasih tudi do 3 cm debele. Uporabljajo se v vrtnarstvu, poljedelstvu, žlahtnjenju rastlin, poljedelstvu, aranžerstvu in naravovarstvu, kjer je potrebno fino vzdržev
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Teleskopski |
| Kategorija | Škarje za veje |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo 65 Mn |
| Material ročaja | Jeklo |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.99 kg |
| Tip - orodje za obrezovanje | Škarje za obrezovanje |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 670-920 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 30 mm |
Opis izdelka
Škarje za obrezovanje in rezanje vej so škarje, ki se uporabljajo za rastline. So dovolj močni, da režejo trde veje dreves in grmovja, včasih tudi do 3 cm debele. Uporabljajo se v vrtnarstvu, poljedelstvu, žlahtnjenju rastlin, poljedelstvu, aranžerstvu in naravovarstvu, kjer je potrebno fino vzdrževanje rastišča.



