-25%Villager
Škarje Za Veje LS 206 Villager
SKU: S227269
5.0/5 (1 ocen)
14,99 €19,99 €Prihranite 5,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Dolžina rezila: 190 mm
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Teleskopski |
| Kategorija | Škarje za veje |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo 65 Mn, Teflon |
| Material ročaja | Aluminij + PP + TPR |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.55 kg |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 735-1005 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 30 mm |
Opis izdelka
Dolžina rezila: 190 mm



