
Villager
Škarje Električne Za Živo Mejo VHT 715 P Villager
SKU: S227228
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Električna zavora Ščitnik vrha rezila
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni obrezovalniki za živo mejo |
| Premer rezanja | 25 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina rezila | 700 mm |
| Priključna moč | 710 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.74 kg |
| Širina košnje z nožem | 600 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3300 rpm |
Opis izdelka
Električna zavora Ščitnik vrha rezila

