1 / 6Villager
Škarje električne za živo mejo VHT 500 Villager
SKU: S219692
5.0/5 (1 ocen)
69,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Električna zavora
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni obrezovalniki za živo mejo |
| Tip rezila | Protipomično, dvojno |
| Vrsta ročaja | Klasičen ročaj |
| Premer rezanja | do 20 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina rezila | 470 mm |
| Priključna moč | 500 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Tip nosilca rezila | Plastika |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.8 kg |
| Širina košnje z nožem | 470 mm |
Opis izdelka
Električna zavora

