
Agm
Škarje električne za živo mejo AGM AHT 450
SKU: S221359
5.0/5 (1 ocen)
59,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Močan električni motor – omogoča stabilno delovanje in rezanje gostejših živih mej in grmovja. - Dolg nož – omogoča učinkovito rezanje višjih in širših živih mej v manj prehodih. - Ergonomski sprednji in zadnji ročaj – zagotavljata varen oprijem v vseh delovnih položajih. - Zaščitni ščitnik za rok
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni obrezovalniki za živo mejo |
| Premer rezanja | 18 mm |
| Blagovna znamka | Agm |
| Dolžina rezila | 520 mm |
| Priključna moč | 450 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.92 kg |
| Širina košnje z nožem | 450 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3000 rpm |
Opis izdelka
- Močan električni motor – omogoča stabilno delovanje in rezanje gostejših živih mej in grmovja. - Dolg nož – omogoča učinkovito rezanje višjih in širših živih mej v manj prehodih. - Ergonomski sprednji in zadnji ročaj – zagotavljata varen oprijem v vseh delovnih položajih. - Zaščitni ščitnik za roke – zmanjšuje tveganje stika z vejami in rezilnim delom. - Vzdrževanje Po delu očistite nož, ščitnik in prezračevalne odprtine umazanije. Redno namažite nož s tanko plastjo olja. Obrezovalnik vedno s

