1 / 14Villager
Škarje akumulatorske za travo, grmičevje VCS 7620 Fuse Villager
SKU: S219624
5.0/5 (1 ocen)
69,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse obrezovalniki žive meje |
| Tip baterije | Li-ion |
| Premer rezanja | 7.6 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina rezila | 200 mm |
| Širina škarij | 92 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.17 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1200 rpm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.


