1 / 15Villager
Škarje Akum. za Živo Mejo VHT 4420 1BCB Fuse Villager
SKU: S225074
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Baterija 1,5 Ah Polnilec 2,4 A
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse obrezovalniki žive meje |
| Tip rezila | Protipomično, dvojno |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vrsta ročaja | Klasičen ročaj |
| Premer rezanja | 14.5 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina rezila | 510 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.01 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1300 rpm |
Opis izdelka
Baterija 1,5 Ah Polnilec 2,4 A


