1 / 12Villager
Škarje Akumulatorske za Travo, Grmičevje CS 7620 1BCB Fuse Villager
SKU: S225073
5.0/5 (1 ocen)
89,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Set akumulatorskih škarij za travo in živo mejo VCS 7620 Baterija 1,5 Ah Polnilec 2,4 A
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse obrezovalniki žive meje |
| Tip baterije | Li-ion |
| Premer rezanja | 7.6 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina rezila | 200 mm |
| Širina škarij | 92 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.29 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1200 rpm |
Opis izdelka
Set akumulatorskih škarij za travo in živo mejo VCS 7620 Baterija 1,5 Ah Polnilec 2,4 A


