-4%1 / 10Villager
Prekopalnik VTB 843 Prime Villager
SKU: S224492
5.0/5 (1 ocen)
599,99 €624,99 €Prihranite 25,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Transportna kolesa Nastavljiv ročaj 6 standardnih rotorjev 2 diska
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski prekopalniki |
| Tip motorja | Villager 4-taktni |
| Moč motorja | 5.0 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Število rotorjev | 6 |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 98 kg |
| Tip prenosa - prekopalniki | Direktni zobčasti |
| Delovna širina - prekopalniki | 850 mm |
| Št. hitrosti (naprej/nazaj) - prekopalniki | 3 naprej, 1 nazaj |
Opis izdelka
Transportna kolesa Nastavljiv ročaj 6 standardnih rotorjev 2 diska



