-12%1 / 11Villager
Prekopalnik VTB 380 Villager
SKU: S227229
5.0/5 (1 ocen)
219,99 €249,99 €Prihranite 30,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Delovna globina: 25 cm Hitrost vrtenja nožev: 106 min⁻¹ Dolžina: 1420 mm Širina: 610 mm Višina: 885 mm
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski prekopalniki |
| Tip motorja | RV145-S |
| Moč motorja | 2.5 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.5 l |
| Prostornina motorja | 144 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.8 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 30.82 kg |
| Tip prenosa - prekopalniki | Zobniški prenos |
| Delovna širina - prekopalniki | 400 mm |
| Št. hitrosti (naprej/nazaj) - prekopalniki | 1 naprej, 0 nazaj |
Opis izdelka
Delovna globina: 25 cm Hitrost vrtenja nožev: 106 min⁻¹ Dolžina: 1420 mm Širina: 610 mm Višina: 885 mm



