1 / 7Agm
Prekopalnik rider AGM RT 50-24
SKU: S351739
5.0/5 (1 ocen)
1999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Rajderski kultivator je namenjen obdelavi različnih tipov tal na kmetijskih površinah, zlasti v sadovnjakih, vrtovih in na neravnem terenu. Opremljen je z bencinskim štiritaktnim motorjem, rotacijskimi noži za suho zemljo z delovno širino 105 cm ter sistemom prenosa z več stopnjami hitrosti. Naprava
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski prekopalniki |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Blagovna znamka | Agm |
| Storilnost dela | ≥ 0,04 ha/h |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 420 cm³ |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 267 kg |
| Broj noževa - kultivatori | 32 kosov |
| Poraba goriva – kultivatorji | ≤ 30 kg/ha |
| Maksimalni polmer vrtenja valja z noži | 170 mm |
Opis izdelka
Rajderski kultivator je namenjen obdelavi različnih tipov tal na kmetijskih površinah, zlasti v sadovnjakih, vrtovih in na neravnem terenu. Opremljen je z bencinskim štiritaktnim motorjem, rotacijskimi noži za suho zemljo z delovno širino 105 cm ter sistemom prenosa z več stopnjami hitrosti. Naprava omogoča obdelavo tal ob enostavnem upravljanju zahvaljujoč sedeči zasnovi in preglednim komandam.



