-29%1 / 6Villager
Prekopalnik VTB 4310 V Villager
SKU: S219722
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €349,99 €Prihranite 100,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavljiv ročaj 4 standardni rotorji
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski prekopalniki |
| Tip motorja | Villager 4-taktni |
| Moč motorja | 1.6 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3000 rpm |
| Število rotorjev | 4 |
| Prostornina motorja | 79 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 36 kg |
| Tip prenosa - prekopalniki | Jermen in veriga |
| Delovna širina - prekopalniki | 430 mm |
| Št. hitrosti (naprej/nazaj) - prekopalniki | 1 naprej |
Opis izdelka
Nastavljiv ročaj 4 standardni rotorji



