1 / 9Agm
Kosilnica traktorska AGM LTM 86-25
SKU: S351624
5.0/5 (1 ocen)
2299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Ergonomsko upravljanje in udobje – Voznikov sedež je zasnovan za daljše delo brez utrujenosti. Vsi Ergonomsko upravljanje in udobje – Voznikov sedež je zasnovan za daljše delo brez utrujenosti. Vsi upravljalni elementi (plin, zavora, menjalnik in ročica za nože) so ergonomsko razporejeni, kar olaj
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske traktorske kosilnice |
| Moč motorja | 6.8 kW |
| Št. hitrosti | 5 naprej, 1 nazaj |
| Blagovna znamka | Agm |
| Višina košnje | 30 - 90 mm (7 nivojev) |
| Širina košnje | 860 mm |
| Število obratov | 2600 rpm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 234 kg |
Opis izdelka
- Ergonomsko upravljanje in udobje – Voznikov sedež je zasnovan za daljše delo brez utrujenosti. Vsi Ergonomsko upravljanje in udobje – Voznikov sedež je zasnovan za daljše delo brez utrujenosti. Vsi upravljalni elementi (plin, zavora, menjalnik in ročica za nože) so ergonomsko razporejeni, kar olajša uporabo in povečuje varnost. - Zmogljiv in zanesljiv motor – Naprava je opremljena z motorjem moči 6,8 kW in prostornine 413 cm³, kar zagotavlja stabilno delovanje in dovolj moči za košnjo tudi go



