
Villager
KOSILNICA ELEKTRIČNA VILLY 1220 PRIME 62648 Villag
SKU: S221345
5.0/5 (1 ocen)
59,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villager električne kosilnice so namenjene za vzdrževanje manjših travnatih površin od 300 m² do 800 m². Primerne so za urbano okolje. Odlikuje jih majhna raven hrupa, ki ga proizvajajo. Villager električne kosilnice so lahke in kompaktne, enostavne za shranjevanje pozimi. Košnja Zbiranje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Tip ohišja | Polipropilen |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25-62 mm (3 nivojev) |
| Širina košnje | 320 mm |
| Priključna moč | 1200 W |
| Površina košnje | 400 m² |
| Prostornina koša | 30 l |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 9.47 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 130 mm / 130 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3100 rpm |
Opis izdelka
Villager električne kosilnice so namenjene za vzdrževanje manjših travnatih površin od 300 m² do 800 m². Primerne so za urbano okolje. Odlikuje jih majhna raven hrupa, ki ga proizvajajo. Villager električne kosilnice so lahke in kompaktne, enostavne za shranjevanje pozimi. Košnja Zbiranje



