
Agm
Kosilnica Električna AGM 1021
SKU: S225983
5.0/5 (1 ocen)
59,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Električni motor visoke moči – zagotavlja zanesljivo košnjo tudi pri gostejši travi. - Večstopenjska nastavitev višine – enostavna sprememba višine košnje zadnjih koles. - Nastavljiv in zložljiv ročaj – tri delovne višine in enostavno shranjevanje v manjših prostorih. - Načini košnje Zadnje zbira
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kosilnice |
| Blagovna znamka | Agm |
| Višina košnje | 25 - 65 mm |
| Širina košnje | 320 mm |
| Priključna moč | 1000 W |
| Površina košnje | 300 m² |
| Prostornina koša | 30 l |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.98 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 140 mm / 140 mm |
Opis izdelka
- Električni motor visoke moči – zagotavlja zanesljivo košnjo tudi pri gostejši travi. - Večstopenjska nastavitev višine – enostavna sprememba višine košnje zadnjih koles. - Nastavljiv in zložljiv ročaj – tri delovne višine in enostavno shranjevanje v manjših prostorih. - Načini košnje Zadnje zbiranje v košaro: urejena trata z usmerjanjem pokošene trave v košaro. Zadnji izmet brez košare: košnja brez košare, z izmetom trave preko zadnjega ščitnika, primerno za hitrejše in bolj grobo vzdrževanje



