
Villager
Kosilnica Bencinska Falcon 6111 L-Matic Villager
SKU: S227507
5.0/5 (1 ocen)
599,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Pobiranje Mulčenje Stranski izmet
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | S pogonom |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Tip ohišja | Jekleno |
| Moč motorja | 2.75 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Širina košnje | 530 mm |
| Število obratov | 2900 rpm |
| Prostornina motorja | 196 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 39 kg |
Opis izdelka
Košnja Pobiranje Mulčenje Stranski izmet



