
Villager
Kosilnica bencinska Atlas 3110T Villager
SKU: S221083
5.0/5 (1 ocen)
219,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villager Atlas kosilnice so primerne tako za ljubiteljske, kot za resnejše vrtnarje. Glede na izbrani model so namenjene košnji površin od 800 do 1500 m². Opremljene so z Villager, Honda ali B&S motorjem. Lahko so samohodne ali ročno potisne. Košnja Mulčenje Zbiranje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | S pogonom |
| Tip motorja | T6 OHV |
| Tip ohišja | Jekleno |
| Moč motorja | 2.6 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 70 mm (6 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 420 mm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Površina košnje | 800 m² |
| Prostornina koša | 40 l |
| Prostornina motorja | 146 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 28.19 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 152 mm / 178 mm |
Opis izdelka
Villager Atlas kosilnice so primerne tako za ljubiteljske, kot za resnejše vrtnarje. Glede na izbrani model so namenjene košnji površin od 800 do 1500 m². Opremljene so z Villager, Honda ali B&S motorjem. Lahko so samohodne ali ročno potisne. Košnja Mulčenje Zbiranje



