
Villager
Kosilnica bencinska Falcon 5111 H Villager
SKU: S224490
5.0/5 (1 ocen)
699,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Mulčenje Zbiranje Stransko izmetavanje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | S pogonom |
| Tip motorja | Honda GCVx 175 |
| Moč motorja | 3.3 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 22 - 80 mm (6 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 510 mm |
| Število obratov | 2900 rpm |
| Površina košnje | 1500 m² |
| Prostornina koša | 60 l |
| Prostornina motorja | 166 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 36.28 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 200 mm / 280 mm |
Opis izdelka
Košnja Mulčenje Zbiranje Stransko izmetavanje



