1 / 4Villager
Kosilnica bencinska Atlas 5001T Villager
SKU: S219336
5.0/5 (1 ocen)
179,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Stransko izmetavanje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Tip motorja | T6 OHV |
| Tip ohišja | Jekleno |
| Moč motorja | 2.6 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 35 - 70 mm (3 nivojev) |
| Širina košnje | 501 mm |
| Število obratov | 3000 rpm |
| Površina košnje | 1500 m² |
| Prostornina motorja | 146 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 24.65 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 178 mm / 178 mm |
Opis izdelka
Košnja Stransko izmetavanje



