1 / 5Villager
KOSILNICA BENCINSKA EAGLE 6111V 88956 Villager
SKU: S351631
5.0/5 (1 ocen)
349,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Samohodni pogon 4 v 1 – zbiranje / mulčenje / pogon / stranski izmet. Centralna nastavitev višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. Platnena košara – enostavno snemanje/praznjenje. Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica za plin in pogon na dosegu roke. Kovinsko ohišje – daljša življenj
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | S pogonom |
| Moč motorja | 4.2 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 75 mm |
| Širina košnje | 530 mm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Površina košnje | 2000 m² |
| Prostornina koša | 65 l |
| Rezervoar za olje | 0.5 l |
| Rezervoar za gorivo | 1.2 l |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 37.5 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 8"" / 10"" |
Opis izdelka
Samohodni pogon 4 v 1 – zbiranje / mulčenje / pogon / stranski izmet. Centralna nastavitev višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. Platnena košara – enostavno snemanje/praznjenje. Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica za plin in pogon na dosegu roke. Kovinsko ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. Gumirana kolesa – večja stabilnost, boljši oprijem. Režimi košnje Zadnje zbiranje: urejena trata brez raztresenih ostankov. Mulčenje: pogostejša košnja, vračanje hranil v



