1 / 7Villager
Kosilnica bencinska VRS 5500 prof. Villager
SKU: S219660
5.0/5 (1 ocen)
999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Zbiranje Mulčanje Bočni izmet
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | S pogonom |
| Tip motorja | Villager OHV professional |
| Tip ohišja | "Heavy duty" jekleno (1.8 mm) |
| Moč motorja | 3.1 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 20 - 85 (9 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 530 mm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Površina košnje | 1500 m² |
| Prostornina koša | 70 l |
| Prostornina motorja | 196 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 50.2 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 200 mm / 225 mm |
Opis izdelka
Košnja Zbiranje Mulčanje Bočni izmet



