1 / 8Villager
Kosilnica bencinska Atlas 3010T Villager
SKU: S219670
5.0/5 (1 ocen)
179,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- 2 v 1 – zbiranje / mulčenje. - Centralno nastavljanje višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Platneni koš – enostavno snemanje/praznjenje. - Ročaj – zložljiv ročaj za lažje shranjevanje. - Jekleno ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. - Gumirana kolesa – večja stabilnost,
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Tip motorja | T6 OHV |
| Tip ohišja | Jekleno |
| Moč motorja | 2.6 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 70 mm |
| Širina košnje | 420 mm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Površina košnje | 800 m² |
| Prostornina koša | 40 l |
| Prostornina motorja | 146 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 25.94 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 6" / 7" |
Opis izdelka
- 2 v 1 – zbiranje / mulčenje. - Centralno nastavljanje višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Platneni koš – enostavno snemanje/praznjenje. - Ročaj – zložljiv ročaj za lažje shranjevanje. - Jekleno ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. - Gumirana kolesa – večja stabilnost, boljši oprijem. - Načini košenja Zadnje zbiranje: urejena trata brez raztresenih ostankov. Mulčenje: pogostejše košenje, vračanje hranil v trato. - Vzdrževanje Po košenju sperite ohišje preko priklj



