-13%1 / 4Agm
Kosilnica Bencinska AGM 4024
SKU: S227235
5.0/5 (1 ocen)
129,99 €149,99 €Prihranite 20,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- 2 v 1 – zbiranje / mulčenje. - Centralna nastavitev višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Platnena košara – enostavno snemanje/praznjenje. - Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica plina in pogona na dosegu roke. - Jekleno ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. - Gum
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip motorja | EURO 5 |
| Moč motorja | 1.6 kW |
| Blagovna znamka | Agm |
| Višina košnje | 30 - 66 mm |
| Širina košnje | 39 cm |
| Prostornina koša | 40 l |
| Prostornina motorja | 79.7 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.60 l |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 18.3 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 6" / 6" |
Opis izdelka
- 2 v 1 – zbiranje / mulčenje. - Centralna nastavitev višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Platnena košara – enostavno snemanje/praznjenje. - Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica plina in pogona na dosegu roke. - Jekleno ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. - Gumirana kolesa – večja stabilnost, boljši oprijem. - Načini košnje Zadnje zbiranje: urejena trata brez raztresenih ostankov. Mulčenje: pogostejša košnja, vračanje hranilnih snovi v trato. - Vzdrževanj



