
Villager
Kosa Bencinska BCBP 522 E Villager
SKU: S227510
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Brezkontaktni elektronski vžig Samodejna centrifugalna sklopka Stožčasto zobniško kolo z vijačnimi zobmi Prilagodljiva gred
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kose |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 1.3 kW |
| Vrsta prenosa | Kardan |
| Vrsta ročaja | “Loop” ročaj |
| Blagovna znamka | Villager |
| Prostornina motorja | 51.7 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer košnje z nitko | 415 mm |
| Premer košnje z rezilom | 255 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 13 kg |
Opis izdelka
Brezkontaktni elektronski vžig Samodejna centrifugalna sklopka Stožčasto zobniško kolo z vijačnimi zobmi Prilagodljiva gred



