
Villager
Črpalka za fontane VFP 2300 Villager
SKU: S219776
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Plastično ohišje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne črpalke |
| Pretok vode | 2.3 m³/h |
| Tip črpalke | Črpalka za vodomet |
| Premer izhoda | 1/2 (12.5 mm) |
| Premer sesanja | 1/2" (12.5 mm) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 3 m |
| Priključna moč | 58 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.75 kg |
| Najvišja temperatura vode | 35° C |
| Največja višina vodnega stolpca | 5.7 m |
Opis izdelka
Plastično ohišje



