
Agm
Črpalka vrtna AGM AJP 600
SKU: S221362
5.0/5 (1 ocen)
69,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Samosesalna centrifugalna črpalka – hitro in zanesljivo črpanje vode ob stabilnem delovanju sistema. - Venturijev sistem – zagotavlja učinkovito samodejno odzračevanje in zanesljiv zagon. - Termična zaščita motorja – ščiti motor pred pregrevanjem in podaljšuje življenjsko dobo naprave. - Robustno
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne črpalke |
| Pretok vode | 3 m³/h |
| Premer izhoda | 25 mm |
| Premer sesanja | 25 mm |
| Blagovna znamka | Agm |
| Globina črpanja | 8 m |
| Priključna moč | 600 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Delovni tlak - črpalke | 3.5 bar |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.44 kg |
| Največja višina vodnega stolpca | 35 m |
Opis izdelka
- Samosesalna centrifugalna črpalka – hitro in zanesljivo črpanje vode ob stabilnem delovanju sistema. - Venturijev sistem – zagotavlja učinkovito samodejno odzračevanje in zanesljiv zagon. - Termična zaščita motorja – ščiti motor pred pregrevanjem in podaljšuje življenjsko dobo naprave. - Robustno ohišje in kakovostni materiali – zagotavljajo zanesljivost in dolgo življenjsko dobo pri vsakodnevni uporabi. - Vzdrževanje V obdobju daljše neuporabe ali pri nizkih temperaturah je potrebno izprazni



