
Villager
Črpalka za bazen VSPP 15000 800w Villager
SKU: S219777
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Plastično ohišje Sesalna cev (opcijsko) Vodni filter
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne črpalke |
| Pretok vode | 15 m³/h |
| Tip črpalke | Črpalka za bazene |
| Premer izhoda | 2" (50 mm) |
| Premer sesanja | 2" (50 mm) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 3 m |
| Priključna moč | 800 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 11.01 kg |
| Najvišja temperatura vode | 35° C |
| Največja višina vodnega stolpca | 16.5 m |
Opis izdelka
Plastično ohišje Sesalna cev (opcijsko) Vodni filter



