1 / 5Villager
Črpalka bencinska WP 60P Villager
SKU: S219755
5.0/5 (1 ocen)
299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Sesalna cev (opcijsko) Cev za namakanje (opcijsko) Vodni filter (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske črpalke |
| Pretok vode | 60 m³/h |
| Tip motorja | Villager VGR 250 H |
| Moč motorja | 4.1 kW |
| Premer izhoda | 3" (75 mm) |
| Premer sesanja | 3" (75 mm) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 8 m |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Delovni tlak - črpalke | 2.1 bar |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 27.34 kg |
| Največja višina vodnega stolpca | 28 m |
Opis izdelka
Sesalna cev (opcijsko) Cev za namakanje (opcijsko) Vodni filter (opcijsko)



