1 / 5Villager
Črpalka bencinska WP 35 SE Villager
SKU: S221325
5.0/5 (1 ocen)
219,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- sesalna cev (opcijsko) - namakalna cev (opcijsko) - vodni filter (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske črpalke |
| Pretok vode | 36 m³/h |
| Tip motorja | Villager VGR 245 H |
| Moč motorja | 4.3 kW |
| Premer sesanja | 2" (50 mm) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 8 m |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.5 l |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 3.6 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Delovni tlak - črpalke | 2.2 bar |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 23.36 kg |
| Največja višina vodnega stolpca | 28 m |
Opis izdelka
- sesalna cev (opcijsko) - namakalna cev (opcijsko) - vodni filter (opcijsko)



