1 / 5Villager
Črpalka bencinska WP 10 E Villager
SKU: S221179
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- sesalna cev (opcijsko) - namakalna cev (opcijsko) - vodni filter (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Tesnilo | Mehansko tesnilo (keramični ogljik) |
| Kategorija | Bencinske črpalke |
| Pretok vode | 6 m³/h |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 1.25 kW |
| Premer izhoda | 25 mm |
| Premer sesanja | 25 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 8 m |
| Število obratov | 7000 rpm |
| Gorivo - črpalke | Mešanica goriva (gorivo 40: olje 1) |
| Prostornina motorja | 42.7 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 1.2 l |
| Največji pretok vode | 8 m³/h |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Čas samosesanja (3m) | ≤ 80s |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 8.4 kg |
| Največja višina vodnega stolpca | 30 m |
Opis izdelka
- sesalna cev (opcijsko) - namakalna cev (opcijsko) - vodni filter (opcijsko)



